MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 13128371
nr 1312 8371
Karmstolar
Ett par, rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:58:45
100 kr
250 kr